Prezenty drewniane

Zaskocz bliską osobę wyjątkowym prezentem od serca. Pokaż, ile dla Ciebie znaczy i wręcz jej spersonalizowany, drewniany oraz praktyczny podarunek. Nasze oryginalne prezenty sprawdzą się zarówno dla niej, jak i dla niego.

Wywołaj wzruszenie, wręczając Mamie zdjęcie oprawione w ramkę z własnym podpisem, albo magnes ze specjalną dedykacją. Zapaleni kucharze docenią oryginalny wałek lub deskę do krojenia z dedykowanym grawerem, które zawsze będą im przypominały o Tobie, oraz o tym, że naprawdę doceniasz ich pasję.

Kiedy wybierasz się do znajomych albo teściów pewnie bierzesz dobre wino. Dodaj wysokiej jakości, pięknie wykończone drewniane pudełko z osobistym napisem i wyraź w ten sposób podziw dla gospodarzy spotkania. Grawerowane podkładki pod napoje są nie tylko ładne i eleganckie, ale również funkcjonalne prezenty – niestraszne im ewentualne plamy.

Solidna zakładka do książki wywoła uśmiech u każdego młodego czytelnika. Dinozaur lub jednorożec zachęcą do rozwijania niezbędnej umiejętności. Wszystkie prezenty, które znajdziesz w tej kategorii, będą stanowiły także wspaniałą pamiątkę ważnego dnia.